Tatabányai üzemünkbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Belső szolgáltatási referens

Feladatok

  • Külső, belső levelezés(iktatás, postázás, ügyintézés)
  • Időadat rögzítés
  • Hó végi zárások elvégzése
  • Üzemi nyilvántartások kezelése, naprakészség biztosítása
  • Munkavállalói be-és kiléptetési feladatok végzése
  • Házipénztár működtetése
  • Leltárban való részvétel, leltár adminisztráció végzése
  • Beérkező számlák, teljesítésigazolások kezelése, nyilvántartása, nyomon követés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, gazdasági végzettség előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó együttműködési készség
  • Jó csapatmunka
  • Önálló munkavégzés
  • MS office alapfokú ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pénzügyi ismeretek előny
  • SAP ismeretek előny

Amit kínálunk

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményedet, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Cafeteria keretet, amelyet Te magad állíthatsz össze
  • Modern munkaeszközöket:
  • Céges mobiltelefon és előfizetés, melyben lehetőség van családtagok bevonására,
  • Öt évnél fiatalabb céges gépjárműflotta
  • Karrierlehetőségeket az E.ON magyarországi és nemzetközi cégcsoportjában
  • Albérleti támogatást, ha több mint 100 km-ről kell költöznöd

Információ

Referencia kód: 149624 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozatlan idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.