Ha szereted a szakmádat és szívesen dolgoznál egy igazi szellemi műhelyben, akkor mindenképpen jelentkezz!

Villamosmérnök-Tervező

Feladatok

  • Villamoshálózat kivitelezési tervek készítése, engedélyezése
  • A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, lebonyolítása
  • Segédletek beszerzése (térképek és közmű nyomvonalak)
  • Műszaki tervezés az MK8 műszaki kézikönyv szerint, műszaki rajzolás, méretezés
  • Anyag, berendezés, munkaerő szükséglet tervezése
  • Terv zsűri előkészítés, részvétel, terv-érvényesítés
  • Engedélyeztetések (közmű és szakhatóság)
  • Tervezői művezetés, az üzem területén
  • A műszaki tervek minőségének javítása, tervezés támogató referens munkájának koordinálása ellenőrzése

Elvárások

  • Erősáramú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
  • Legalább 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • rinformatikai ismeret - gyakorlati tapasztalat, AUTO CAD használata.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Villamos energetikai építmények tervezése jogosultság (ENVI)
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 15%-a)
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás

Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást biztosítunk!

Információ

Referencia kód: 120683 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozatlan idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Bővebb információért kérjük, látogass el a karrieroldalunkra.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.