Erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel? Lételemed az utazás és vizsgálódás, emellett csapatban is jól tudsz együttműködni? Szeretnéd a villamos energia-ipar legképzettebb szakembereitől megtanulni a nagyfeszültségű készülékek szigetelésvizsgálatát? Akkor jelentkezz hozzánk most! Nálunk egy olyan csapat tagja lehetsz, akik nap mint nap azon dolgoznak, hogy az észak-dunántúli alállomások nagyfeszültségű készülékei üzembiztosan működjenek. A jelenleg 3 fős, Tatabányán dolgozó primer diagnosztikai csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Primer diagnosztikai villamosmérnök (Tatabánya)

Feladatok

Amiben számítunk Rád:

  • Alállomási közép- és nagyfeszültségű készülékek:
    • üzembe helyezését megelőző felülvizsgálata
    • szigetelésdiagnosztikája, berendezések javítása, cseréje
    • üzemzavarainak elhárítása, kivizsgálása
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Új mérőrendszerek üzembe állítása, folyamatos fejlesztése
  • Vizsgálatok végrehajtása, eredmények értékelése
  • Közreműködés rendszertechnikai kérdések megoldásában, fejlesztések kidolgozásában
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat és alállomás felelősi feladatok ellátása a teljes primer rendszer átfogó megismerését követően

Elvárások

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány - utazási hajlandóság az észak-dunántúli területen napi szinten
  • Alapszintű angol nyelvtudás – műszaki dokumentációk megértése
  • Jó kommunikációs készség – napi szintű kapcsolattartás külső vállalkozókkal és belsős társosztályokkal
  • Precizitás – elvégzett munkára való igényesség
  • Vállakozói szemlélet – primer készülékek szigetelésdiagnosztikája külső ügyfeleknél
  • Innovatív szemlélet – fogékonyság új mérőrendszerek és mérési eljárások kidolgozásához

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló állomás kezelői vagy villamosmű kezelői tanfolyam
  • NAF mérésvezetői tanfolyam
  • Alállomási helyismereti jogosultság (F4/B)

Amit kínálunk

  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 15%-a)
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Továbbképzési támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást biztosítunk!

Információ

Referencia kód: 105121 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Bővebb információért kérjük, látogass el karrieroldalunkra.

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.