Munkavégzés helye:

Szombathely, HU Pápa, HU Székesfehérvár, HU

Főelosztó-hálózati létesítési villanyszerelő

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

A Főelosztó-hálózati szervezet jelenleg az E.ON vállalatcsoport (E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt, E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt, ELMŰ Hálózati Kft) 132 kV-os távvezeték és földkábel hálózatának felügyeletét, üzemvitelét, karbantartását, üzemzavar elhárítását és üzemzavar megelőzését látja el.
A megnövekvő hálózatfelújítási és fejlesztési igényekre, illetve a piaci környezet kihívásaira reagálva, az E.ON - az üzemviteli feladatok végzése mellett - a szervezet létesítési képességeinek fejlesztését tűzte ki célul, ezért a Főelosztó-hálózati szervezeten belül, elsősorban az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt és az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt szolgáltatási területén működő 132 kV-os távvezeték létesítési csoportot kíván felépíteni. A szervezetfejlesztés folyamatában a létesítési csoport üzemviteli kompetenciái is kialakításra, fejlesztésre kerülnek.

A pozíció az Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. szombathelyi, székesfehérvári vagy pápai telephelyéről is betölthető

Fő feladatok:

  • 132 kV-os távvezetékek villamos technológiai szerelési feladatainak végzése (rekonstrukció, létesítés), e mellett – az üzemeltető csoportokkal együttműködve – közreműködés egyes üzemviteli tevékenységek végrehajtásában is (üzemzavar elhárítás, hálózatfelügyelet, idegen vállalat tevékenységének felügyelete, karbantartás stb.) változó munkaterületeken, speciális munkarendben.
  • Kezelési, karbantartási utasítások, szerelési technológiák, munkavédelmi, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, és környezetvédelmi előírások elsajátítása, betartása és betartatása,
  • Munkavédelmi és technológiai eszközök, szerszámok előírás szerinti, szakszerű használata, rendszeres ellenőrzése
  • Helyismeret megszerzése és szinten tartása a 132 kV-os távvezeték (szabadvezeték) hálózaton
  • Aktív részvétel a munkáltató által szervezett oktatásokon, képzéseken
  • Lakáskészenlét tartása

Elvárások:

  • Erősáramú szakirányú végzettség (Villanyszerelő)
  • 12 m magasság feletti munkavégzésre való alkalmasság, képesség és készség
  • „B” kategóriás jogosítvány vagy nyitottság annak megszerzésére, melyet a Munkáltató támogat
  • Nyitottság, befogadó attitűd, tanulási képesség és készség
  • Rugalmas, komplex és proaktív gondolkodás, együttműködési készség
  • Problémamegoldó képesség és készség
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és adminisztrációs képesség és készség
  • Fegyelmezettség, határozottság, felelősségtudat
  • Alapvető informatikai ismeretek (MS Word és Excel)
  • Nyitottság a vállalati információs rendszerek működésének elsajátítására

Előny:

  • Nagyfeszültségű távvezetékek szerelésében, üzemeltetésében, esetleg létesítésében szerzett gyakorlat
  • Villamos elosztóhálózat szerelő, üzemeltető, Villamos távvezeték építő, üzemeltető képzettség
  • Villamos hálózatkezelői kiegészítő képzettség
  • ÉVF, EBF kiegészítő képzettség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 500.000 Ft belépési bónusz
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Túlóra pótlék
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Továbbképzési támogatás
  • Albérleti támogatás költözés esetén

Munkavégzés helye: Szombathely, Székesfehérvár, Pápa

Pozíció azonosító: 223493