Az E.ON keres új munkatársat székesfehérvári munkavégzéssel 2 éves határozott időre

Projektgazda (gáz) - Székesfehérvár

Feladatok

  • Ajánlat készítés fogyasztói igénybejelentésre
  • Gázvezeték építések (PE, Acél) építési projektjeinek végrehajtása, műszaki ellenőri feladatok ellátása
  • Közreműködés vezetékjogi, használati jogi, és kártalanítási eljárások lebonyolításában
  • Anyagrendelések elkészítése beruházási munkákhoz
  • Munkavédelmi ellenőrzések végrehajtása
  • Hálózaton külső vállalkozók munkájának megszervezése, ellenőrzése
  • Kiviteli terv-zsűriken történő részvétel
  • Építés közbeni ellenőrzés, műszaki felülvizsgálat megtartása
  • Hivatalos eljárások időpontjának egyeztetése, meghívók kiküldése
  • Használatbavételi eljárás előkészítése
  • Aktiválás, selejtezés előkészítése
  • Műszaki havi jelentéshez adatszolgáltatás készítése
  • Önkormányzatokkal, hatóságokkal közmű-üzemeltetőkkel történő kapcsolattartás
  • Elektronikus építési napló alkalmazása

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú gépész, épületgépész vagy mélyépítő szakképesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Műszaki ellenőri tanfolyam
  • SAP modulok használata

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül az első naptól havi fix bérjuttatást biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet
  • Szakmai továbbképzési és előrelépési lehetőségeket kínálunk
  • Költözés esetén albérleti támogatást nyújtunk (100km felett)

Információ

Referencia kód: 136523 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozott idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.