Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. Szekszárdi és Pécsi munkavégzéssel keresünk új munkatársát az alábbi pozícióba:

Területi Értékesítési menedzser (Szekszárd, Pécs)

Feladatok

A menedzserhez rendelt, elsősorban Szekszárd és Pécs valamint a környező területen a hozzá tartozó ügyfelekhez kapcsolódó kapcsolattartási, üzleti és értékesítési tevékenység, ezen belül a feladatai kiemelten:

  • Gáz és energiamenedzsment termékekre vonatkozó kereskedelmi szerződések megkötése, felelősségvállalás a szerződések kapcsán befolyt árbevételért, realizált árrésért és az ügyfelekhez rendelhető költségek alakulásáért.
  • Meglévő ügyfélkör alaposabb megismerése, új ügyfelek felkutatása megszerzése
  • Ügyfélmegkeresések (beleértve az ügyfélpanaszokat) fogadása, megoldásának koordinálása és az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a megkeresés állapotáról az ügyfél elégedettség érdekében.
  • Hátralékkezelés és behajtás a hozzá rendelt ügyfeleknél.
  • Értékesítési akciók végrehajtása, közreműködés a hozzá tartozó ügyfélkör tekintetében a stratégiai és az operatív célok elérésében
  • Hatékony együttműködés a Vezető Ügyfél Menedzserrel, a Területi Értékesítés Támogató kollégával, a szervezet többi Területi értékesítési menedzserével valamint más szakterületek kollégáival, vezetőivel.
  • Adatszolgáltatás a középtávú tervezéshez, kereskedelmi és marketing akciókhoz, ajánlatok készítéséhez.
  • Közreműködés a belső nyilvántartási, jelentési rendszerek határidőre történő elkészítésében, frissítésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági),
  • Legalább 3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat (energia/ energiamenedzsment/prémium műszaki termékek értékesítésében szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  •  „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély,
  • Angol nyelv tudás előnyt jelent
  • Magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office és egyéb digitális/online eszközhasználat
  • Önálló, proaktív és üzleti szemléletű munkavégzés, siker- és ügyfélorientált hozzáállás és problémamegoldás,
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság,
  • Magas szintű elhivatottság, lojalitás, pozitív gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit értékesítési jutalékkal ÉS éves bónusszal jutalmazunk
  • Egyénre szabható versenyképes cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
  • Céges gépjárműt biztosítunk, korlátozott magánhasználattal.

Információ

Referencia kód: 101211 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.