Szereted a szakmai kihívásokat? Rendelkezel kivitelezői vagy építési tapasztalattal? Mindened az épületgépészet? Akkor itt a helyed az E.ON-nál! Projektmenedzseri feladatokra keresünk új munkatársat, 2 éves határozott időre

Épületgépészeti projektmenedzser, szakértő

Feladatok

  • Az épületgépészeti tevékenységek piacának kiaknázására indított "üzleti szolgáltatások" terület stratégiájának kialakítása, lebontása, a végrehajtáshoz szükséges folyamatok meghatározása, kidolgozása
  • Épületgépészeti tevékenységek termékportfólió menedzsmentje:
    • új termékek felépítése, fejlesztése, saját termékek fejlesztésének lebonyolítása és beépítése az üzleti működésbe
    • jelenlegi termékek automatizálása, működésének nyomonkövetése, optimalizálás
  • Üzleti szolgáltatások portfólió termékeihez kapcsolódó technológiák meghatározása és közreműködés az összeállításban
  • Üzleti szolgáltatások területén a részt vevő 6 operatív (üzemi) egység működésének koordinálása, az érintett kollégák szakmai támogatása, partneri kapcsolatok kiépítése a szakmai vezetőkkel
  • Kiemelt projektek operatív végrehajtása, szervezése és támogatása az előkészítő fázistól a műszaki átadás-átvételi eljárásig
  • Saját termékek esetén a piacelemzési folyamatok elvégzése, és koordinálása, következtetések levonása, és akciók megfogalmazása, valamint a vállalatcsoport termékei esetében egyéb E.ON Hungária vállalatcsoporttal való közreműködés a piacelemzési eljárásokban, új lehetőségek keresésében
  • Termékek pénzügyi teljesítményének nyomonkövetése (terv-tény), elemzések támogatása, szükséges akciók megfogalmazása és végrehajtása együttműködve az érintett szervezeti egységekkel
  • Közreműködés a vállalkozói kompetencia üzemi kialakításában, illetve kiterjesztésében, munkatársak fejlesztésében
  • Üzleti szolgáltatások területéhez kapcsolódó belső szabályozások kezelése

Elvárások

  • Olaj- vagy gázipari-, gépész-, épületgépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év, de minimum 3 éves szakmai tapasztalat belső gépészeti szolgáltatási területen (hűtési-, fűtési és vízellátási rendszerek kivitelezése, üzemeltetése, karbantartása)
  • Üzleti és projektmenedzsmenti szemléletmód
  • WINDOWS és MS Office valamint AutoCad teljes körű használata
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Tárgyalószintű angol nyelvtudás előny

Lehetséges munkavégzési helyek: Pécs, Kaposvár, Szekszárd, Székesfehérvár, Nagykanizsa vagy Veszprém

Amit kínálunk

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért munkatársaink számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába

Információ

Referencia kód: 114907 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozott idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.