Munkavégzés helye:

Pécs, HU Budapest, HU Győr, HU

Leolvasási és mérési adatközpont szakértő

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Fizikai és távleolvasási folyamatokhoz kapcsolódó projektek vezetése
  • Osztályhoz kapcsolódó iparági és nemzetközi projektekben való aktív részvétel
  • Fizikai és távleolvasás folyamataiban rejlő szinergiák-, egységes működési megoldások keresése, üzleti elemzések, működési koncepciók megfogalmazása, üzleti specifikációk készítése
  • Leolvasási és mérési adatközpontot támogató IT rendszerek ismerete, rendszerekkel, üzleti folyamatokkal kapcsolatos fejlesztési igények támogatása, nyomon követése, fejlesztések támogatása

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat
  • Proaktiv attitüd, folyamatszemlélet, megoldásfókuszú látásmód
  • Önálló munkavégzési készség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Aktiv „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • SAP modulok használata előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás - havi bruttó alapbér 3,1%-a
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

Munkavégzés helye: Pécs, Budapest, Győr

Pozíció azonosító: 222850