Munkavégzés helye:

Győr, HU Budapest, HU Pécs, HU

Technológiai villamosmérnök (Győr/Pécs/Budapest)

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az Áramhálózati Stratégiai osztály határozza meg a jövő villamos hálózatát, a szükséges műszaki megoldásokat. Ha szeretsz összefüggéseket keresni és szívesen foglalkoznál a hálózat jelenlegi és jövőbeli kihívásaival, akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra!

Feladatok:

  • Elosztóhálózati tervezési tevékenységhez tartozó stratégia kidolgozása - közbeszerzési tender lefolytatása, támogatása - jogszabályi és szabvány környezet követése
  • Elosztóhálózati tervezői minősítések kiadása, karbantartása
  • Közreműködés a technológia oktatásában, bevezetésében
  • Tervezési tevékenységhez kötődő szerződések előkészítésében – pályáztatási eljárásokban illetve bevezetésében való részvétel
  • Műszaki specifikációk véleményezése, kollégákkal, társosztályokkal való együttműködés projektszemlélet alapján
  • Szakterületet átfogó hatékonyságnövelő módszertanok kidolgozása, működtetése, visszamérése és fejlesztése
  • Közreműködés akcióprogramok és egyedi fejlesztési javaslatok kidolgozásában, zsűrizésében

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalatod van és köztük hálózattervezési ismerettel is rendelkezel
  • Önállóan végzed a rád bízott feladatokat, jó problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Hatékonyan működsz együtt kollégáiddal a szakterületen belül és kívül egyaránt
  • Lételemed a folyamatos fejlődés, ezért teszel is, és erre bíztatod kollégáidat is
  • Szívesen töltesz be összekapcsoló szerepet más szervezeti egységekkel, önkormányzatokkal, hatóságokkal

Amit kínálunk:

  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Győr, Pécs, Budapest

Pozíció azonosító: 221849