Legyél te is gyakornok az E.ON-nál! Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg az E.ON Áramhálózati Osztályára keressük aktív, nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkező gyakornok kollégánkat feszültségmonitoring gyakornok pozícióba.

Feszültségmonitoring gyakornok

Feladatok

  • Szakértő munkájának támogatása KÖF monitoring műszerpark üzemeltetésében
  • KÖF monitoring mérési eredmények feldolgozásának támogatása
  • Havi mérési riportok elkészítésének támogatása
  • KÖF kapcsolási állapot adatbázis frissítése
  • Havi adatszolgáltatások elkészítésének támogatása
  • Hibahely térképek készítése
  • LED közvilágítási lámpatestek mérésének támogatása, mérési jegyzőkönyvek készítése
  • KIF hálózatmonitoring tevékenység alapjainak elsajátítása

Elvárások

  •  Aktív villamosmérnök hallgatói jogviszony
  •  Heti min. 20 óra munkavégzés
  •  Középfokú, államilag elismert angol nyelvvizsga
  •  Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  •  Csapatmunkára nyitott személyiség
  •  Iparági és szakmai elhivatottság
  •  Kiváló kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Méréstechnikában, mérés adatgyűjtésben szerzett tapasztalat (szakmai gyakorlat, egyetemi projektmunka).
  • Villamos energiaelosztás területen szerzett tapasztalat (szakmai gyakorlat, egyetemi projektmunka)
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló csapat
  • Karrierlehetőségek

Információ

Referencia kód: 120261 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: - Munkaidő: Teljes munkaidős vagy Részmunkaidős

Kapcsolat

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.