Az E.ON Energiakereskedelmi Kft. keresi új munkatársait, GYŐRI munkavégzésssel, az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítési munkatárs

Feladatok

  • Meglévő ügyfelek gondozása, portfólió megtartása, szerződések kezelése kizárólag telefonon.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • Napi kapcsolattartás a saját ügyfélkörrel.
  • Folyamatok/rendszerek optimalizálására javaslattétel.
  • Értékesítési - CRM - rendszer működtetése.
  • Egyéb, adminisztratív feladatok ellátása egy 20 fős csapat tagjaként.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (műszaki és/vagy gazdasági),
  • legalább 1 év aktív értékesítési vagy telefonos/személyes ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • Windows, MS Office, SAP és adatbáziskezelő szoftverek ismerete,
  • értékesítés-orientált gondolkodásmód,
  • jó kommunikációs készség,
  • előnyt jelent: idegen nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért 5 %-os fix bérjuttatást biztosítunk- az alapbéren felül, az aktív állományban eltöltött időszakra.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal ÉS jutalékkal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet kínálunk (SZÉP kártya; egészség- és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás; lakáscélú támogatás).
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk.
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget biztosítunk.

Információ

Referencia kód: 102024 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: 53211 Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.