Erősáramú elektronikai technikusi végzettséggel rendelkezel? Szereztél már tapasztalatot villamossági területen? Szeretsz terepen lenni, ugyanakkor az irodai munkavégzéssel is boldogulsz? Akkor jelentkezz hozzánk most! Kapuvárra keressük új kollégánkat

Hálózat üzemeltető technikus (Kapuvár)

Feladatok

  • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete
  • A partnerektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • Karbantartási munkák, beruházások ellenőrzése
  • A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Villamosipari technikusi végzettség (erősáramú)
  • Erősáramú villamosmérnöki diploma előny
  • 3 év szakmaspecifikus tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű IT tudás (Office, SAP, digitális térképrendszerek stb.)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó szervező, rendszerező gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Céges telefont biztosítunk, melyet magán célokra is használhatsz
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást nyújtunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Áramdíj kedvezményt biztosítunk

Információ

Referencia kód: 107341 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozatlan idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

További információkat a lenti linkeken találsz

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.