Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. Tatabánya vagy Veszprémi telephelyére keresünk az alábbi munkakörbe jelentkezőket;

Alállomási villanyszerelő (Tatabánya, Veszprém)

Feladatok

  • Alállomási primer és szekunder rendszerek komplex, műszeres és számítógépes diagnosztikája
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Alállomási kapcsolások végzése
  • Alállomási önálló szerelői feladatok ellátása vezetői utasítás alapján

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség (erősáramú)
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 20 %-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk.
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak.
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk.
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Modern és biztonságos munkaeszközöket, védő és munkaruhákat biztosítunk
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Információ

Referencia kód: 97980 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.