Érdeklődsz az alállomások iránt? Bírod a feszültséget? Élvezed, hogy minden munkanap más? Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, akkor itt a helyed! Jelentkezz az E.ON csapatába alállomási villanyszerelőnek veszprémi vagy tatabányai munkavégzéssel!

Alállomási villanyszerelő (Veszprém, Tatabánya)

Feladatok, melyeket Rád bízunk

  • alállomási primer és szekunder rendszerek komplex, műszeres és számítógépes diagnosztikája
  • alállomási KIF FAM munkavégzés
  • üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • alállomási kapcsolások végzése
  • alállomási önálló szerelői feladatok ellátása vezetői utasítás alapján
  • készenlét tartása

  • erősáramú villanyszerelői végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van
  • szívesen dolgozol csapatban
  • szeretnél egy multinacionális cégnél tapasztalatot szerezni

Előnyt jelent:

  • önálló állomáskezelői vagy villamosmű-kezelői tanfolyam

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Miért válassz minket?

  • havi fix bérjuttatás (alapbér 20%-a)
  • éves bónusz
  • egyénre szabható éves cafeteria keret
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • áramdíj kedvezmény
  • készenléti és túlóra pótlék
  • korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • modern és biztonságos munkaeszközök
  • kedvezményes üdülési lehetőség
  • továbbképzési támogatás

Ha költözni szeretnél, albérleti támogatást biztosítunk!

Információ

Referencia kód: 97980 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Bővebb információért, látogass el karrieroldalunkra.

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.