A teljes E.ON vállalatcsoport adózással kapcsolatos feladataiért felel csapatunk. Keressük új munkatársunkat, aki új szakmai kihívásokra nyitott és multi munkakörnyezetben jól érzi magát.

Adózási munkatárs (Győr)

Feladatok

  • A vállalatcsoport egyes tagjainak napi adózással kapcsolatos operatív feladatainak teljeskörű ellátása
  • Adókalkulációk, bevallások, könyvelési és fizetési feladások készítése
  • Adatszolgáltatások, bejelentések, változásbejelentések, folyószámlaegyeztetések
  • Könyvvizsgálat, adóhatósági vizsgálatban történő közreműködés
  • Adózással kapcsolatosan a bevallás-főkönyv-analitika-adófolyószámla adatainak egyeztetése
  • Tervezési folyamatokban az adózással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves és éves zárás során az adózással kapcsolatos teendők elvégzése
  • Társosztályokkal való együttműködés, riportáláshoz adatszolgáltatás
  • Adózással kapcsolatos tudásmegosztásban való részvétel, folyamatoptimalizáció
  • Látens adó számítás

Elvárások

  • Egyetemi/Főiskolai szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Adótanácsadói képesítés
  • SAP ismeret
  • IFRS ismeret/képesítés

Amit kínálunk

  • Lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre
  • Üzletközeliség, rálátás a szektor és a cég kulcstémáira
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Korlátlan járóbeteg-ellátás, szűrővizsgálatok

Információ

Referencia kód: 100458 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.