Betöltés...

Integrált irányítási rendszer munkatárs

E.ON Hungária Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

Integrált irányítási rendszer (IIR) működtetésének és fejlesztésének támogatása, energiairányítási szabvány megfelelőség biztosításának szakmai irányítása

  • A folyamatok kialakítása, és azok módosításai kapcsán a minőség-, környezetközpontú, munkahelyi egészségvédelem és biztonság-, valamint energiairányítási szabványok és a tulajdonosi vállalatirányítási elvek, követelmények alkalmazása, érvényesítése a társasági szabályozási rendszer kereteiben.
  • Támogatja az IIR-be bevont, feladatkörébe rendelt szervezeti egységek MIR, KIR, MEBIR feladatait, továbbá irányítja az energiairányítási (EIR) feladatait. Folyamatosan figyeli és értékeli az előforduló nem megfelelőségeket, felügyeli az azok kezelésére tett intézkedési javaslatok végrehajtását.
  • Együttműködik az IIR rendszer rendszeres értékelését támogató beszámoló elkészítésében.
  • A társasági szervezeti egységekkel együttműködve támogatja az IIR szabványok szerinti kockázatkezelési, -értékelési rendszert, segíti az értékelések megvalósulását.
  • Részt vesz a minőség- és energiairányítás szempontú oktatások kidolgozásában, szervezésében és lebonyolításában.
  • Energetikai szakreferens szolgáltatás működtetését biztosítja és koordinálja a vonatkozó rendelkezéseknek megfelelően, a szolgáltató céggel kapcsolatot tart.
  • Együttműködik a Társaság szervezeti egységeivel a MIR, EIR, KIR és MEBIR rendszerek integrált működésének biztosítása érdekében.

Szabályozási eszközök, integrált dokumentáció, felelősségi és hatáskörök

  • A menedzsment által meghatározott iránymutatások és az IIR rendszerszabványok alapján kialakítja és fenntartja a társasági irányítási rendszert leíró szabályzati struktúrát.
  • Az IIR szabályzatainak és a szakterületi szabályozások véleményezése, felülvizsgálata MIR, KIR, és MEBIR, de különösen energiairányítás szempontjából.
  • A támogatási feladatköréhez tartozó társasági szabályzatok készítési, véleményezési, jóváhagyatási és publikálási folyamatának támogatása a vonatkozó szabályozás alapján. Részvétel a szabályozás gazdák képzésében, munkájuk támogatása.
  • Támogatja a szabályozási eszközök kezelését támogató informatikai rendszerek jogosultság kezelését és működtetését, biztosítja az elektronikus publikációt.
  • A Társaság szervezeti működésével összefüggő alapszabályzatok (pl. SZMSZ) feladatköréhez igazodó részeinek kidolgozása, együttműködik a szervezeti egységek kapcsolódó feladatainak meghatározásában.
  • Együttműködik a tulajdonosi elvárások, valamint a legjobb gyakorlat elve szerinti vállalatirányítási modellhez kapcsolódó szabályzatok, előírások adaptációjában.

Belső és külső auditok

  • A társasági szervezetek felkészítése útján biztosítja a második és harmadik fél általi MIR, KIR, MEBIR és EIR auditokon való sikeres megfelelést.
  • Az IIR szerinti belső audit tervben foglaltak szerint megszervezi és végrehajtja a belső auditokat a minőség- és energiairányítási rendszer működtetéséhez kapcsolódóan, a feltárt eltéréseket rögzíti és az érintett szakterülettel egyeztettek alapján javító, helyesbítő intézkedéseket kezdeményez.

Amivel sikeres leszel

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Releváns munkatapasztalat 1-3 év
  • Folyamatmenedzsment rendszerek, alkalmazások ismerete
  • ISO 9001, ISO 50001, ISO 14001 és ISO 45001 szabványok ismerete
  • MIR, KIR és/vagy MEBIR, illetve EIR auditor
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Minőségre törekvés, pontos, precíz munkavégzés, erős felelősségtudat
  • Szabálykövető magatartás
  • Proaktív hozzáállási képesség
  • PMI módszertan ismerete
  • Agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
  • Éves bónusz
  • Egészségügyi biztosítás magánorvosi szolgáltatásokra
  • Cafeteria
  • Kedvezményes áramvételezés

Jelentkezési határidő: 2021. április 21.

Munkavégzés helye: Debrecen

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.