Ügyfélszolgálati kollégáink egyben cégünk képviselői is. Képzeld magad az ügyfél helyébe. Te mikor vagy elégedett az ügyintézéssel? Legyél olyan profi E.ON munkatárs, mint amilyent te is elvárnál! Felkészültség, gyors és kedves kiszolgálás, ez a filozófiánk.

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Debrecen)

Feladatok

  • A te feladatod lesz, hogy a személyesen vagy írásban érkezett ügyfelek igényeit kezeld
  • Ezekkel a kérdésekkel fordulnak hozzánk: szerződések, számlázás, villamoshálózat, panaszok
  • Fontos, hogy a felmerülő ügyfélkérdésekben a legjobb megoldást találd meg
  • Ehhez sokszor kezdeményezned, egyeztetned vagy akár önállóan döntened kell
  • Az E.ON új sikeres termékeit  népszerűsítheted ügyfeleinkenk (pl.: otthonbiztosítások, napelemes megoldások)
  • Törvények, szabályozások átfogó, naprakész ismerete és a változások követése része a napi munkánknak
  • Kistérségi irodai feladatok ellátása: nyitás, zárás, önálló ügyfélfogadás

Elvárások

  • Gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat ügyfélkezelési területen
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, World)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, probléma megoldás
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Teljesítményorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Értékesítési tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő nagyvállalatnál
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Egyénre szabható cafeteria
  • Értékteremtő feladatok
  • Szakmai tréningek
  • Befogadó munkahelyi légkör
  • Áramdíjkedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások

       Számítunk az energiádra. Várjuk pályázatodat!

Információ

Referencia kód: 118725 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Állandó Munkaidő: Teljes munkaidõs

Kapcsolat

Bővebb információt a lenti linkeken találsz.

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.