Betöltés...

Termék értékesítési szakértő (E-mobilitás)

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • A hozzá rendelt szektor naprakész ismerete (piaci szereplők, tipikus működés, jellemzők, gazdasági háttér, szektor trendjei, iparági szövetségek/szervezetek, események, stb)
  • Az ügyfelek döntési központjába tartozó és döntéseket befolyásoló ügyfélkontaktokkal (üzleti oldal, pénzügy, üzemeltetés, gyártás, IT, stb) aktív kapcsolattartás. Igényeik, fájó pontjaik, KPI-aik, egyéb döntési szempontjaik megismerése
  • Az E.On víziójának és értékajánlatának közvetítése a döntésben érdekeltek számára az ügyfél szervezetének minden szintjén
  • Az ügyfél igényeire szabott e-mobilitási konstrukció kidolgozásában részt vesz, ügyfélinformációkkal támogatja a folyamatot. A kidolgozás során történő egyedi árazásban a társosztályokkal közösen biztosítja. A kidolgozás ideje alatt rendszeresen kommunikál az ügyféllel, vele határidőket, felelősöket, következő lépéseket rögzít és dokumentál
  • Ügyfél elköteleződésének elnyerését követően felelős a jogi és belső szabályozásoknak megfelelő szerződés megkötéséért, amelynek során egyeztet a központi társosztályokkal és a szerződendő szolgáltatás szállításáért felelős társosztályokkal. A megkötött szerződés időtartama alatt proaktívan ügyfél visszajelzéseket (fejlesztendő és pozitív) gyűjt ügyfél döntéshozóitól, és azokat visszacsatolja a megfelelő felelősök felé
  • Az éves értékesítési cél teljesítésének átláthatósága érdekében az üzleti lehetőségeket értékesítési tölcsér mentén rendszerezi, tervezi és jelzi előre az egyes értékesítési fázisokra (pipeline management), az elvárt módon. Az éves célhoz képest időarányos elmaradás esetén önállóan kezdeményez változtatásokat saját munka tervében, és/vagy javaslatot tesz egyéb aktivitásokra. Munkája során piaci, konkurens infokat gyűjt és csatol vissza
  • Rendszeres egyeztetéseken, közös státuszokon, workshopokon vesz részt
  • A munkakörére előírt üzleti, értékesítési, termék és egyéb oktatásokon részt vesz, az ismeretek elsajátításáról vizsgát tesz
  • Lean és agilis módszertan megismerése és munkájának ennek megfelelő szervezése. A közvetlen felettes rendszeres tájékoztatása a folyamatban lévő és elvégzett feladatokról, valamint a munkafeladatokkal kapcsolatos információk, tapasztalatok megosztása. A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos és határidőre történő elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat (E-mobilitási területen szerzett értékesítési tapasztalat előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Prezentáció készítési tapasztalat
  • Proaktivitás, kreatív, önálló gondolkodás
  • B típusú gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások
  • Önkéntes-nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény

Munkavégzés helye: Budapest

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.