Munkavégzés helye:

Budapest, HU Győr, HU Pécs, HU

Senior IT Project Manager (Customer Solution Delivery)

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Hova érkeznél?

Az E.ON Hungária csoport a német központú multinacionális E.ON-csoport részeként a magyar energiagazdaság kulcsszereplője. A vállalatcsoport tevékenységeinek középpontjában az ügyfeleknek nyújtott komplex és kényelmet nyújtó energetikai megoldások állnak, mely az E.ON-t az új és innovatív energiamegoldások úttörőjévé teszi.

A Customer Solutions Delivery szervezet felelős az E.ON Hungária cégcsoport BI megoldások, a digitális ügyfélcsatorna kiszolgálási megoldások (webshop, portál, applikáció), a versenypiaci core és solutions területet érintő ügyfél megoldások (CRM, e-mobilitás töltés, e.on home) illetve az energiabeszerzési és back office megoldások szállításáért. A szervezet látja el a szükséges fejlesztések, projektek szállítását, a kapcsolódó központi termékek és helyi projektek menedzsmentjét, illetve szolgáltatás felelősként biztosítja az alkalmazások üzemeltetését.

Feladatok

  • Különböző méretű és összetettségű projektek/alprojektek vezetése: felelősség a projektek minőségi és időbeli lefutásáért, költségvetéséért, projekt zárási feladatok végrehajtásáért
  • Projekt tervezés: projekt célok, mérföldkövek definiálása, a projekt leszállítandóinak meghatározása, projektterv készítése
  • Projekt erőforrás tervezés, teljesítések ellenőrzése, követése, jóváhagyása
  • Külső partnerek és interdiszciplináris (részben virtuális) projektcsapatok irányítása
  • Kockázatkezelés: kockázatok felmérése, ellenintézkedések meghatározása
  • Projektkövetés és monitorozás
  • Integrációs kérdések kezelése, egyeztetés projekten belül, valamint érintett projektek és szakterületek között
  • Cél- és érdekkonfliktusok kezelése
  • Workshopok és projektmeetingek lebonyolítása

Téged keresünk, ha…

  • Informatikai/gazdasági/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalattal bírsz informatikai projektek irányításában
  • Agilis módszerekben (Scrum, Kanban) jártas vagy
  • Nyitott vagy a változások és technológiai innovációk iránt
  • Folyékonyan beszélsz angolul

Előnyt jelent, ha…

  • Ismered a közmű folyamatokat
  • Projektmenedzsment minősítésekkel rendelkezel (PMI, Prince, GPM/IPMA)
  • Nagyvállalati környezetben szereztél munkatapasztalatot

Amit kínálunk

#ÉvesPrémium - mely az éves fizetésed 15%-a

#RugalmasMunkavégzés - home office lehetőség

#MagánegészségügyiEllátás - mely korlátlanul igénybevehető

#ÖnkéntesNyugdíjpénzár - nyugdíjas éveidhez az alapbéred 6%-ával járulunk hozzá

#Cafeteria - széleskörű jutatási csomagból egyéni preferenciád szerint választhatsz

#InnovatívTechnológiák  #KompetensMenedzsment  #VilágosIrányvonalak  #JövőállóEnergetikaiVállalat

Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Pécs

Pozíció azonosító: 219460

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kövess minket

www.eonkarrier.hu