Betöltés...

Munkavégzés helye:

Budapest, HU Pécs, HU Győr, HU

Portfolio Analyst

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Az elmúlt 30 év legnagyobb horderejű változása söpör végig a magyar energiapiacon, amelynek egyik legfontosabb katalizátora az E.ON. Az E.ON Csoport stratégiai tranzakciókkal formálja a hazai energetikai szektor szerkezetét, üzleti és informatikai szolgáltatási modelljét. Amennyiben szeretnél a teljes iparágat megmozgató változások aktív részese, motorja és nem csak szemlélője lenni, most lehetőséged van csatlakozni az EDTHU szervezetéhez Portfolio Analyst feladatkörben. Formáld velünk a jövő digitális energiaszolgáltatását!

Feladatok

  • A szolgáltatásban érintett alkalmazás-portfoliót érintő feladatok teljes körű támogatása
  • A vállalt SLA szintet és az egyes szolgáltatások vállalt KPI értékeit érintő feladatok folyamatos követése, koordinációja
  • A szolgáltatást mérő havi riporting rendszer támogatása
  • A beérkező látens vagy konkrét vevői igények, javaslatok, kérések megfelelő szolgáltatási csatornába terelése és megvalósítható formába hozása
  • Az üzemeltetés részéről visszaérkező jelzések hatásainak elemzése, a Vevő felé történő kommunikációja
  • Az EDTHU és a Vevő közötti kapcsolattartás, az egyes igények és az alkalmazás-portfolió egésze vonatkozásában
  • A portfoliót érintő státusz megbeszélések tervezése és vezetése
  • A portfolió gazdasági mérőszámainak és pénzügyi aspektusainak folyamatos nyomon követése, kapcsolattartás a pénzügy-kontrolling szakterülettel
  • A portfoliót érintő üzleti igények elemzése, tervezése és megvalósítása, a számszaki fejezetek kidolgozása, hatáselemzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség a szakterülethez kapcsolódó tudományterületen
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, 3+ év portfolió menedzsment tapasztalat
  • Jó tájékozódó képesség komplex projekt- és üzemeltetői struktúrákban
  • Erős ügyfélorientáltság, üzlet orientált gondolkozás
  • Elemzési, tervezési képesség; stratégiai szintű gondolkozás
  • Agilis, önálló munkavégzés, csapatjátékos mentalitás
  • Tárgyalási szintű angol kommunikáció

Előny

  • Business Analyst előképzettség, gyakorlat
  • Projektmunkában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Egyéni teljesítményed alapján kiemelkedő éves bónusz
  • Cafeteria
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások
  • Nagyvállalati környezet nemzetközi háttérrel
  • Sokszínű szervezet, kiterjedt szakmai kapcsolatokkal
  • Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok
  • Üzletközeliség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Győr

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.