Betöltés...

Munkavédelmi szenior szakértő (áram- és gázhálózat)

E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az E.ON Környezet- és munkavédelmi Osztályára új munkatársat keresünk. A pozíció budapesti vagy bármely dunántúli telephelyünkről betölthető:

Feladatok:

  • A DSO (áram- és gázhálózat) vezetők és szakterületek, valamint a DSO-t támogató munkavédelmi üzleti partnerek és auditorok szakmai támogatása:
    • Egységes munkavédelmi szabályozások kidolgozása, bevezetése
    • DSO projektek munkavédelmi szakértői támogatása
    • Munkavédelmi szakértők közvetlen irányításával: szakvélemények kiadása, tanácsadás; DSO technológiai szabályozások és egyéb releváns szabályozások munkavédelmi szakmai véleményezésének koordinálása, munkavédelmi követelmények meghatározása; Üzleti tenderek munkavédelmi követelményeinek meghatározása; jogszabályi elvárások követése, működésbe való átfordítás támogatása; egységes oktatási anyagok, tematikák kidolgozása, oktatók felkészítése; jogszabályi változások követése és napi gyakorlatba ültetéshez támogatás
    • Munkavédelmi tenderek szakmai felügyelete, munkavédelmi specifikációk összeállítása
    • Nagykockázatú és technológia balesetek, kvázi balesetek kivizsgálásának támogatása
    • Munkavédelmi ellenőrzést, auditot végző munkavédelmi kollégák szakmai támogatása; auditokon, ellenőrzéseken való részvétel
    • Vezetők, operatív irányítók HSE támogatása, szemléletformálás, tudásátadás
  • A külső-belső ügyfelek visszajelzéseinek gyűjtése, azok alapján a rendszerek/folyamatok javításának előkészítése, javaslattétel, gondoskodás ezeknek a mindennapi működésben való megjelenítéséről
  • Munkavédelmi szakterület tevékenységének DSO vezetés felé való képviselete, üzleti elvárások és szakmai lehetőségek összehangolása
  • Leányvállalatok MEBIR feladatainak munkavédelmi szakmai támogatása (célok, programok összeállításához inputok adása)
  • Kapcsolattartás a munkavédelmi érdekképviseletekkel, tevékenységük támogatása
  • E.ON Hungária csoport munkavédelmi stratégiai feladatainak támogatása
  • Rendszeres munkavédelmi riport, beszámoló összeállítása
  • Javaslatok kidolgozása és koordinálása a munkavédelmi tudatosság és a munkavédelmi folyamatok fejlesztésére
  • Kapcsolattartás más szakterületekkel, azok támogatása a munkavédelmi feladataik ellátásában
  • Szakterületen lévő két kolléga szakmai irányítása

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnöki képesítés
  • Villamos/Műszaki alapképzettség, illetve ilyen területen megszerzett releváns gyakorlat
  • Angol nyelvtudás (tárgyalási szint, E.ON SE szintű írásos és szóbeli kapcsolattartás)
  • Legalább 5 év műszaki területen, hasonló tevékenységekben munkavédelemben eltöltött tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Munkádat versenyképes bérrel honoráljuk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Egészségügyi biztosítást nyújtunk magánorvosi szolgáltatásokra
  • Cafeteria juttatásunkat személyes igényeidre szabhatod

Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Kaposvár, Nagykanizsa, Pécs, Szekszárd, Szombathely, Székesfehérvár, Tatabánya, Veszprém

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.