Releváns szakmai tudással rendelkezel a munkavédelem területén? Van tapasztalatod emberek vezetésében? Kiválóan beszélsz angolul és szeretsz utazni? Akkor jelentkezz hozzánk most! Munkavédelmi csapatunk munkájának koordinálására keressük új kollégánkat, aki elkötelezett a csapat folyamatos fejlesztése mellett és partneri működésben képes támogatni az üzemek vezetőit munkavédelmi kérdésekben. A pozíció a dunántúli E.ON-os telephelyeinken tölthető be: Győr, Tatabánya, Szombathely, Veszprém, Székesfehérvár, Szekszárd, Pécs, Nagykanizsa, vagy akár a budapesti központból.

Munkavédelmi csoportvezető

Feladatok

  • Munkavédelmi csapat koordinálása, munkavédelmi szolgáltatások biztosítása
  • Üzleti vezetők támogatása a törvényi és a vállalatcsoport szintű követelményeknek való megfelelésben, az egészség- és munkavédelmi célok elérésben
  • Vállalatcsoport munkavédelmi stratégiájának alakításában, fejlesztésében való aktív részvétel
  • Munkavédelmi Irányítási Rendszer működtetésének és fejlesztésének támogatása
  • Egészség- és munkavédelmi szabályozások kidolgozása, bevezetése, fenntartása
  • Egészség- és munkavédelmi kockázatok feltárása, megelőző intézkedések kezdeményezése
  • Vezetők és munkatársak egészség- és munkavédelmi tudatosságának fejlesztése és szemléletformálása a 0 baleset elérése érdekében
  • Egészség- és munkavédelmi témák képviselete vállalatcsoporton belül és külső irányba egyaránt
  • Projektek koordinálása, vezetése
  • Súlyos balesetek, nagykockázatú kvázi balesetek kivizsgálásának vezetése
  • Munkavédelmi érdekképviseletekkel való aktív együttműködés

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai műszaki végzettség
  • Munkavédelmi szakmérnök képesítés
  • 5 év műszaki tapasztalat
  • 3 év emberek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Nemzetközi projekteben való részvétel és konzultáció
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (továbbképzések, tréningek)
  • Változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő

Információ

Referencia kód: 118969 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozatlan idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

Bővebb információt a lenti linkeken találsz

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.