Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Mérési szakértő

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

A Méréstechnikai szakterület kiemelt feladata az E.ON villamos energia mérési stratégiájának kialakítása és megvalósítása. Ez a terület felel többek között, a hiteles mérés biztosításáért, a mérőhelyi munkák elvégzéséért, illetve működteti a mintavételes hitelesítés teljes folyamatát. A szakterület részét képezi a gazdasági és elszámolási csoport, aki felel a teljes ellátási területen végzett mérőhelyi és egyéb mérőszerelési munkák elszámolásáért

Feladatok:

  • Méréstechnikai stratégia kidolgozásában való részvétel, javaslattétel.
  • Mérőhelyi munkát és kisfeszültségű kábeles csatlakozó létesítést végző alvállalkozók szakmai koordinálása. A munkavégzés minőségi ellenőrzése, monitorozása (műszaki és elszámolástechnikai szempontból).
  • Rendszeres (havi szintű) adatszolgáltatás társosztályok/vezetők részére a csatlakozó létesítések teljesüléséről, átfutási időkről.
  • Szolgáltatás beszerzés kapcsán műszaki specifikációk készítése.
  • Méréstechnikai tervek bírálata/jóváhagyása.
  • Fogyasztásmérők mérők műszaki specifikációjában, közbeszerzési eljárásában történő részvétel.
  • Alvállakozói anyagfelhasználás koordinálása.
  • Régiók és alvállakozók munka gazdasági tervezése és a teljesítések ellenőrzése.
  • Pénzügyi tervezési, prognózis készítési feladatok eltátásában való közreműködés.
  • Helyszíni munkavégzés technológiai utókontrollja.
  • Mérőhelyi munkautasítások készítése, karbantartása, oktatása.
  • Rendszeres kapcsolattartás és hatékony együttműködés az osztály többi csoportjával, más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség.
  • Releváns pozícióban eltöltött munkatapasztalat előnyt jelent
  • Előnyt jelent a vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, MISZ stb…)
  • Lételemed a folyamatos fejlődés, ezért teszel is, és erre bíztatod kollégáidat is.
  • A biztonságos munkavégzés elsődleges fontosságú számodra, és annak betartatását a saját munkavállalók, ill. a külső kivitelezők esetében egyaránt elvárod.
  • Szívesen töltesz be összekapcsoló szerepet más szervezeti egységekkel, ügyfelekkel, külső partnerekkel.

Juttatások:

  • Havi fix bérjuttatás (alapbér 15%-a)
  • Éves bónusz
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Továbbképzési támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés és saját gépjármű esetén is)

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 197719

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.