Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Közbeszerző

E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárások előkészítése, lefolytatása, előterjesztések, iratanyagok elkészítése, adminisztratív feladatok ellátása;
  • A jelentkezések/ajánlatok elbírálásában való részvétel;
  • A közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása;
  • Közbeszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése;
  • A közbeszerzési jog változásainak folyamatos nyomon követése;
  • Esetenként beszerzési eljárások (pályáztatás, ajánlatkérés, módosítások) önálló bonyolítása, megrendelések kezelése és kontrollja;
  • A (köz)beszerzési eljárások dokumentálása a beszerzési rendszerekben, (köz) beszerzési eljárásokról a státusz folyamatos vezetése, valamint a megkötött szerződések adatainak rögzítése, a szerződés teljesítéseinek nyomon követése;
  • Előzetes piacfelmérés, piackutatás, piacelemzés;
  • Döntés előkészítő anyagok készítése a (köz)beszerzési eljárásokról;
  • Adatszolgáltatások, beszámolók, jelentések, elemzések, kimutatások és előterjesztések készítése.
  • Az E.ON beszerzési stratégiája kialakításának elősegítése a kijelölt globális kategóriák tekintetében, figyelembe véve a regionális előírásokat és igényeket
  • Az érdekeltekkel való szoros egyeztetés alapján felel a globális kategóriastratégia megvalósításáért
  • Új és versenypiaci csatornák megnyitásával, a beszállítók körének bővítésével és a folyamatok szabványosításával az adott beszállítói piac irányítása (beleértve a globális beszerzést és a legkedvezőbb költséget kínáló országokban történő beszerzést)
  • Útmutatást és támogatás ad az érintetteknek szerződések megkötéséhez, valamint a szerződések teljesítésével és a szállítókkal kapcsolatos kérdésekben

Elvárások

  • Legalább 3 éves, közbeszerzési eljárások önálló előkészítésében és lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Okj-s közbeszerzési referensi szakképesítés
  • EKR rendszer ismerete és használata a hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában való jártasság
  • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatban való munkavégzés készsége
  • Igényes és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny jelent

  • Közbeszerzés szakjogász vagy Közbeszerzési menedzser végzettség;
  • Támogatásból megvalósításra kerülő vagy megvalósításra került közbeszerzések ellenőrzési folyamatában szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat;
  • FAKSZ regisztráció, vagy a regisztrációhoz szükséges feltételek megléte.

Amit kínálunk

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Egyénre szabható versenyképes cafeteria keret
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 186126

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.