Munkavégzés helye:

Budapest, HU Pécs, HU Győr, HU

Hálózati tervezési munkatárs (villamosmérnök)

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

A hálózati tervezés és elemzés osztály fő feladata a hálózatos üzletágunk éves CAPEX-OPEX forintosított műszaki beavatkozási tervének összeállítása, a jóváhagyott munkalista átadása a végrehajtó szervezetek felé. A megvalósítás folyamán évközi változások jelzése, a megvalósítások nyomon követése és az elkészült munkák utókontrollja. Tervezett munkák E2E folyamat fejlesztése, koordinációja

Feladatok

  • Elosztó hálózati rekonstrukciós, karbantartási és üzemtartási feladatok meghatározása, munkalista készítés
  • Elosztó hálózati munkák kiadása, megvalósítás kontrollja, változási igények kezelése
  • Elosztóhálózati munkák szúrópróbaszerű utólagos helyszíni ellenőrzése, feltárt hibákról vezetői jelentés készítése
  • Elosztóhálózati munkákról pénzügyi és műszaki elemzés készítése
  • Tervezett munkák megjelenítése a térképi portálon, adatszolgáltatás
  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése, javaslattétel új eszközök implementálására

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi villamosmérnöki végzettség
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stratégiai és üzleti szemlélet
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Adatbázis kezelési, programozási ismeretek

Releváns végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Bruttó 284.200 forint éves cafeteria keret
  • Éves bónusz
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi biztosítás magánorvosi szolgáltatásokra
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Győr

Pozíció azonosító: 181027

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.