Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Hálózatfejlesztési villamosmérnök (Budapest)

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Szeretnél részese lenni olyan új műszaki megoldások kidolgozásának, mellyel a fogyasztói elégedettségünket növelhetjük? Akár projektekben is kipróbálnád magad? Akkor jelentkezz hozzánk most! Nagyobb tapasztalattal rendelkező és pályakezdő mérnökök jelentkezését egyaránt várjuk! Fejlődésed képzési programokkal és karrierlehetőséggel támogatjuk.

Amiben számítunk Rád:

Műszaki és ügyfélkapcsolati feladatok:

  • Te leszel az a személy, aki a beérkező KIF nem standard ügyfélmegkereséseket fogadja, kezeli, rögzíti és feldolgozza a támogató rendszerekben, ill. közreműködik azok megoldásában
  • Kidolgozol egyedi műszaki megoldásokat több csatlakozóra vagy több felhasználási helyre beadott igények esetén
  • Monitorozod az ügyfélközpontúságot a területen, javítod a folyamatokat ennek megfelelően
  • Egyeztetsz kivitelezőkkel, beruházókkal
  • Kimutatásokat és döntéselőkészítő anyagokat készítesz

Szervezet működését támogató feladatok:

  • Szakmai támogatást nyújtasz a szervezeten belül a nem standard és egyedi megoldásokat igénylő csatlakozási kérdésekben
  • Képzéseket tartasz a külső és belső szabályozásokról a kollégáknak
  • Munkacsoportokban veszel részt a csatlakozást érintő hírlevelek, végrehajtási és technológiai utasítások véleményezése kapcsán
  • Közreműködsz a fogyasztói igényekhez kapcsolódó elemzésekben

Téged keresünk, amennyiben:

  • Megszerezted villamosmérnöki felsőfokú végzettséged
  • Rendelkezel „B” kategóriás járművezetői engedéllyel vagy nyitott vagy a megszerzésére, melyben támogatást is nyújtunk
  • Kiválóan tudsz együttműködni és jól kommunikálsz
  • Határozott vagy és kitűnő a szervezőkészséged
  • Vállalod a felelősséget az elvégzett munkádért, tudsz önállóan is dolgozni

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, képzési és előre lépési lehetőségek
  • Áramdíjkedvezmény
  • Éves bónusz
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Egészségügyi biztosítás és korlátlan járóbeteg-ellátás
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

Számítunk az energiádra, várjuk pályázatod!

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 223853