Pályakezdő villamosmérnökként Budapesten remek lehetőség vár: kulcsszereped lehet a jövő villamos hálózatának tervezésében. Ha szívesen kitanulnád a szakma csínját-bínját, jelentkezz az alábbi pozícióba

Hálózatfejlesztési villamosmérnök (Budapest)

Feladatok

  • Betanulás után részt veszel a jövő villamos hálózatának megtervezésében, melynek a legfontosabb elemei:
    • fogyasztáselőrejelzések összeállítása
    • hálózatelemzések elvégzése
    • hálózatfejlesztési javaslatok készítése
  • Különböző hálózatmodellezési, hálózatszámítási eszközök segítségével az ügyfelek számára gazdaságos villamos hálózat kialakításán dolgozol
  • Tudatosan alakíthatod a csapat részeként az EON általános műszaki hálózatfejlesztési irányelveit
  • A fentieken kívül lehetőséged lesz nemzetközi projektekben is részt venni

Elvárások

  • Villamosmérnöki diploma (lehetőleg erősáramú területen)
  • Pár éves szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is örömmel vesszük
  • Alapos IT ismeret pl. programozás területén
  • Legyél nyitott a tanulásra, fejlődésre

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, várjuk az önéletrajzod és a motivációs leveled!

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Céges telefont biztosítunk, melyet magán célokra is használhatsz
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást nyújtunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Áramdíj kedvezményt biztosítunk

Információ

Referencia kód: 104357 Kezdés: Jelentkezési határidő: Kínált bér: Szerződés típusa: Határozatlan idejű Munkaidő: Teljes munkaidős

Kapcsolat

További információkat a lenti linkeken találsz

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.