Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Alállomási projektirányító (Budapest - Kunigunda útja)

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel? Érdeklődsz az Alállomások működése iránt? Szívesen írányítanál projekteket primer és szekunder szakterületeken? Akkor itt a helyed! Jelentkezz alállomás létesítési projektirányítónak az ELMŰ budapesti alállomás létesítési csapatába!

Feladatok:

  • A projektek előkészítése: időterv, erőforrás terv (műszaki, gazdasági, humán), organizációs terv és pénzügyi terv készítése a felvonulási terület előkészítésétől az üzembe helyezésig
  • Helyszíni bejárásokon, egyeztetéseken, megbeszéléseken való részvétel
  • Kivitelezési munka esetén a tervfeladat ellenőrzése, minősítése, értékelése,szükség esetén módosítása
  • A megvalósítás feltételeinek megteremtése (pl: anyagbiztosítás, feszültség-mentesítés, munkaterület, engedélyek)
  • A felmerülő kártalanítási igények esetén a kártalanítási eljárás lebonyolítása, döntés-előkészítő anyag összeállítása
  • A munkákhoz (tervezés, kivitelezés) szükséges szolgáltatásokat lebonyolítása, közreműködés az új lehetséges alvállalkozók pályáztatásában, egyedi vagy keretszerződések kötésében
  • A működést támogató informatikai és nyilvántartási rendszereket felhasználói szinten való működtetése, az adatbázisok naprakészen tartása
  • Irányítástechnikai, védelmi, kábelezési tervek elkészítése, összeállítása, engedélyeztetése
  • A tervekhez köthető anyagkiírások, költségek alapján összehasonlító elemzések elkészítése
  • Részvétel a kivitelezés utáni ellenőrző mérésekben, esetleges felmerülő hibák keresésében, javításában

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • 3 év releváns szakmai tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény értékelés alapján fizetendő éves bónusz
  • Éves bruttó 300.000 Ft Cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
  • Áramdíj kedvezmény
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Modern és biztonságos munkaeszközök
  • Kdvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Továbbképzési támogatás

Számítunk az energiádra, várjuk pályázatod!

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület - Kunigunda útja

Pozíció azonosító: 220937

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kövess minket

www.eonkarrier.hu