Munkavégzés helye:

Budapest, HU Győr, HU Miskolc, HU

Adatbáziskezelő és riportkészítő gyakornok (Budapest, Győr, Miskolc)

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Értékesítési adatbázisok előkészítése, eredményesség kimutatása
  • Értékesítési riportok készítése
  • Portfólió elemzések készítése, tervteljesítések nyomon követése
  • Közvetlen értékesítést végző területek támogatása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz IT területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább fél-1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat (főként az Excelt)
  • Erősnek érzed a problémamegoldó készségedet
  • Proaktivitás jellemez és csapatban is könnyedén tudsz dolgozni

Előny, ha:

  • Rendelkezel SQL adatbáziskezelő ismeretekkel

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: 2300 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Miskolc

Pozíció azonosító: 225797