Ügyfélmegoldások értékesítési szakértő (2 éves határozott idejű szerződés)

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Az Egyedi ügyfél és települési megoldások értékesítési osztály az egyedi ügyfélszegmens számára nyújt solution termékeket és testreszabott üzleti megoldásokat. Az értékesített termékek körébe tartoznak a naperőműves, hűtés/fűtési, elektromobilitási és komplex energetikai megoldások létesítése és üzemeltetése.

Feladatok

  • Az éves egyedi projekt- és ügyfélmegoldás értékesítési célok elérése elsősorban integrált energetikai megoldások, valamint további E.ON solution termékek aktív értékesítésével a hozzárendelt üzleti szektor B2B Large ügyfelei számára az eredményes értékesítési stratégia felépítésével
  • Üzleti lehetőségek, leadek proaktív keresése, azonosítása, minősítése és zárása
  • Ügyfél elköteleződésének elnyerését követően felelős a jogi és belső szabályozásoknak megfelelő szerződés megkötéséért, amelynek során egyeztet a központi társosztályokkal és a szerződendő szolgáltatás szállításáért felelős társosztályokkal
  • Az éves értékesítési cél teljesítésének átláthatósága érdekében az üzleti lehetőségeket értékesítési tölcsér mentén rendszerezi, tervezi és jelzi előre az egyes értékesítési fázisokra vonatkozón (pipeline management)
  • Az ügyfél oldalán a döntéshozók és döntéshozási folyamat, büdzsé információk alapos megismerése, hosszútávú üzleti kapcsolat felépítése
  • Aktív összekötőként működik az ügyfél valamint az üzletfejlesztés, a szerződendő szolgáltatás szállításában résztvevők, más értékesítési folyamat szereplők között a teljes, ügyfél elköteleződését sikeresen biztosító értékesítési folyamatban
  • Felelős a szerződés megkötéséért, és az ügyfélelégedettség monitorozásáért a szerződés teljes időszaka alatt
  • Az ügyfelek döntési központjába tartozó és döntéseket befolyásoló ügyfélkontaktokkal (üzleti oldal, pénzügy, üzemeltetés, gyártás, IT, stb) aktív kapcsolattartás, igényeik folyamatos feltérképezése
  • A megszerzett információk Account Profile-ban rendszerezése, frissítése

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 5 év értékesítési, ezen belül akvizíciós tapasztalat, ebből 3+ év projektértékesítő és/vagy komplex termék solution értékesítés területen
  • Előny energetikai/IT/banki/telekom/prémium műszaki szektorban szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év első vonalbeli értékesítési és tárgyalási gyakorlat közép- és felsővezetői szintű döntéshozókkal, a következő szektorok legalább egyikében: kereskedelmi láncok (food+non-food), autóipar+beszállítói, ingatlanfejlesztés, HORECA, vegyipar/gyógyszeripar
  • Tárgyalási gyakorlat közép- és felsővezetői szintű döntéshozókkal. Előny energetikai/IT/banki/telekom/prémium műszaki szektorban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Erős belső motiváció hajtja, képes önjáróan, kevésbé szoros felügyelet és irányítás mellett dolgozni meghatározott célok mentén
  • Magyarul és angolul is jól prezentál
  • Csapatjátékos, ugyanakkor képes proaktív vezetési szerepet is felvenni a feladat függvényében
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Kiegészítő fix bér jellegű juttatás
  • Teljesítményértékelés alapján elérhető éves prémium
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Kedvezményes villamosenergia-vételezési jog
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok

Munkavégzés helye: Budapest

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.